A SIMPLE KEY FOR کارشناسی خودرو انلاین UNVEILED

A Simple Key For کارشناسی خودرو انلاین Unveiled

A Simple Key For کارشناسی خودرو انلاین Unveiled

Blog Article

به علاوه، چنانچه، شاسی یا همان اسکلت خودرو در اثر تصادف شدید، معیوب شده یا اینکه ستون ها، به عنوان محل اتصال سقف با بدنه خودرو، مورد آسیب واقع گردد و مجددا بریده و جوش داده شود، از آنجا که در این موارد، استحکام ماشین، به شدت آسیب دیده و ارزش آن نیز به میزان زیادی کاهش می یابد، لازم است تا کارشناسی خودرو از باب معاینه بدنه آن، انجام گیرد.

به همین خاطر همواره به افرادی که نیاز به خرید این خودروها را دارند، توصیه می کنیم که با دقت مراحل کارشناسی بدنه و فنی خودرو را انجام دهند.

در توضیح این مطلب باید گفت، در حال حاضر، خدمات کارشناسی خودرو، چه توسط افراد انجام گیرد و چه توسط شرکت ها، مستلزم پرداخت هزینه و قیمت تعیین شده بوده، لذا، کارشناسی خودرو رایگان، برای متقاضیان، امکان پذیر نمی باشد. 

قیمت‌گذاری به روز و دقیق خودرو، متناسب با نوسانات بازار

کارشناسی موتور خودرو: در کارشناسی موتور خودرو، لازم است تا روغن سوزی، کمپرس و به طور کلی، سلامت موتور، مورد بررسی کارشناس قرار گیرد.

درجه رسانه شماست، رسانه‌ای که کمک‌تان می‌کند با چشمانی باز انتخاب و هوشمندانه خرید کنید.

شرکت خودرو۴۵ به دنبال ایجاد تجربه جدیدی از فروش آسان و راحت خودرو برای شما است.

از آنجایی که کارشناسی خودرو امری تخصصی می باشد و باید خدمات مربوط به کارشناسی خودرو به دست افراد با تجربه و ماهر سپرده شود، دقت داشته باشید که به بهترین و معتبرترین سرویس کارشناسی خودرو مراجعه کنید.

کارشناسی رنگ خودرو: در صورتی که خودرو، پیش از فروش تصادف کرده و رنگ شده باشد، ارزش آن، کاهش می یابد. اما، در بسیاری از موارد، افراد عادی، قادر به تشخیص رنگ شدگی ماشین کارکرده نبوده و به همین دلیل، لازم است تا یک فرد متخصص، برای کارشناسی رنگ ماشین کارکرده، اقدام نماید.

اما، کارشناسی مکانیک خودرو، شامل چه مواردی می باشد؟ در ادامه، به این سوال پاسخ خواهیم داد.

البته باید توجه داشت که کارشناسی فنی خودروهای نو کار ساده ای نیست. چون معمولا با بهترین تکنیک ها مراحل تعمیرات ماشین های نو انجام شده است. به همین خاطر باید حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید تا شاهد بروز مشکلات خاصی نباشید.

بدون شک مهم ترین بخشی که باید کارشناسان خودرو در نظر بگیرند و آن را بطور کمورد بررسی قرار دهند، ستون ها و بدنه شاسی می باشد.

برخی از افراد تصور می کنند که ماشین های صفر کیلومتر کارشناس ماشین آنلاین نیازی به کارشناسی ندارند. ولی متاسفانه در برخی از موارد نیز شاهد خرابی خودروهای نو هستیم که با چشم قابل مشاهده نیستند.

کارشناسی خودرو به معنای بررسی کردن صفر تا صد کامل خودرو است که افرادی که تمایل به خرید خودرو دست دوم دارند باید به بهترین مراکز کارشناسی خودرو مراجعه کنند تا از کارکرد سالم خودرو مطمئن شوند.

Report this page